Zespół


Lekarz stomatolog Oskar Ziaja

Jestem absolwentem Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Wydziału Anglojęzycznego. Podczas studiów miałem okazję współpracować ze wspaniałymi lekarzami w Polsce i Stanach Zjednoczonych. Dorastałem w Nowym Yorku, dzięki czemu płynnie mówię w języku angielskim, w wolnych chwilach udzielam korepetycji jako native speaker. W codziennej praktyce wprowadzam innowacje i sztukę w swoją pracę, uczestnicząc w konferencjach i konsultując się z lekarzami z całego świata. Zapraszam na wizytę, zajmuję się szerokim i ciągle powiększającym się obszarem leczenia.

Poza gabinetem dla relaksu surfuje na windsurfingu, a jak pogoda nie pozawala to lubię obejrzeć fajny film albo poczytać dobrą książkę.
Lekarz stomatolog Zuzanna Kachlicka

Odznacza się starannością, wysoką estetyką wykonywanych prac. Stosuje najnowsze technologie i metody leczenia, dzięki czemu leczenie jest bezbolesne i komfortowe. Nieustannie poszerza swoje kwalifikacje uczestnicząc w konferencjach i szkoleniach dotyczących współczesnej stomatologii.

Największą satysfakcję daje jej uśmiech Pacjenta wychodzącego z gabinetu.Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 536 288 886

lub pocztą e-mail na adres rejestracja@dentalstudioks.pl

Czy wiesz że...

Oferujemy specialistyczne usługi z zakresu stomatologii ogólnej, implantologii oraz protetyki.

Rocznie pomagamy około 7 tysiącom osób - począwszy od 3-letnich dzieci, kończąc na seniorach, którzy ukończyli nawet 90. rok życia.

Dental Studio to profesjonalna klinika stomatologiczna w Poznaniu, która zatrudnia najlepszych specjalistów.

Nasza kompleksowa opieka dotyczy takich dziedzin stomatologii jak m.in.: chirurgia, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna.