O nas

Wiemy, że w kontakcie ze stomatologiem najważniejsze jest zaufanie. Wybierając gabinet oraz lekarza, Pacjent musi mieć pewność, że właśnie ten specjalista spełni jego oczekiwania - nie tylko zadba o zdrowie zębów, ale i zrozumie jego obawy oraz rozwieje wątpliwości.

Priorytetem w naszym gabinecie jest wzmocnienie tego przekonania. Nasza wiedza, stosowane technologie oraz sprzęt, na którym pracujemy, to doskonała podstawa. Dodajemy do tego profesjonalizm, indywidualne podejście do Pacjenta, a także dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół wizyty. Implanty, stomatologia estetyczna, zabiegi higienizacyjne, czy rutynowa wizyta kontrolna są dla nas jednakowo ważne. Takie podejście sprawia, że cieszymy się zaufaniem wśród pacjentów.

Piękny uśmiech jest jednym z najważniejszych elementów profesjonalnego wizerunku. Ale aby go uzyskać, trzeba zadbać o wiele aspektów - nie tylko o stan samych zębów i uzupełnienie ewentualnych braków w uzębieniu, ale także o zdrowie całej jamy ustnej. Gwarantujemy kompleksowe rozwiązanie wszystkich problemów, z którymi zgłaszają się Pacjenci. Mocno akcentujemy także rolę profilaktyki - edukujemy, jak od najmłodszych lat wdrażać dobre nawyki związane z higieną jamy ustnej.

Przekonujemy Państwa, że opieka stomatologiczna może być czymś więcej niż koniecznością, a gabinet stomatologiczny miejscem komfortowym, bezpiecznym i przyjemnym. Miejscem, w którym spełnia się marzenie o zdrowym i pięknym uśmiechu.

Spośród wszystkich specjalizacji współczesnej medycyny, dobry stomatolog jest niezmiennie jednym z najbardziej poszukiwanych specjalistów.


Profesjonalny dentysta w Poznaniu

Kiedy już odwiedzą nas Państwo w gabinecie, pierwszym miejscem, które Państwa powita, będzie recepcja. To tutaj wszystko się zaczyna, dlatego przywiązujemy wagę do tego, aby już od początku poczuli się Państwo jak oczekiwani Goście. Panie Recepcjonistki od pierwszej chwili powitają Państwa uśmiechem, a wnętrze poczekalni wypełnione będzie aromatem parzonej kawy, relaksacyjną muzyką w tle, przyjemnym zapachem świeżych kwiatów, ciepłym wystrojem. Do dyspozycji jest także łazienką z toaletą, dodatkowo zaopatrzona w jednorazowe szczoteczki i pasty do zębów, z których mogą Państwo skorzystać zanim w gabinecie przyjmie Państwa dentysta.

Czas oczekiwania na wizytę można spędzić delektując się pyszną kawą, herbatą lub wodą mineralną. Aby umilić Państwu czas, w poczekalni zawsze udostępniamy aktualną prasę, a na ekranie telewizora wyświetlane są filmy dokumentalne i ciekawe prezentacje.

Każdego, kto odwiedza nas po raz pierwszy, prosimy o okazanie dowodu tożsamości, a także wypełnienie karty Pacjenta. Karta taka zawiera Państwa dane osobowe, a także krótki wywiad lekarski. Po wypełnieniu karty papierowej, Recepcjonistka wprowadzi Państwa dane w system elektroniczny i przekaże kartę Lekarzowi, który po zapoznaniu się z nią, powita Państwa osobiście w recepcji i zaprosi do gabinetu. Tam będzie już czekała Pani Asystentka, która zaopiekuje się Państwem przez cały czas trwania wizyty.


Gabinet stomatologiczny na wysokim poziomie!

DentalStudio K&S to nowoczesny gabinet, w której łączymy opiekę stomatologiczną w miłej atmosferze z najnowszymi zdobyczami technologii. Posiadamy bardzo wysokiej klasy rentgen stomatologiczny, a także szereg innych urządzeń, które pozwalają nam skuteczniej wykonywać potrzebne zabiegi lecznicze i profilaktyczne.

W wyborze sprzętu diagnostycznego kierowaliśmy się bezpieczeństwem naszych pacjentów. Postawiliśmy na urządzenia najnowszej generacji, które pozwalają na precyzyjną diagnostykę przy jednoczesnej gwarancji komfortu dla Pacjentów.

Nasz gabinet jest liderem w zakresie oferty badań diagnostycznych, a nasi pacjenci mają dostęp do diagnostyki obrazowej na najwyższym światowym poziomie. Posiadamy własną Pracownię Tomografii Komputerowej i Pantomografii, Pracownię RTG - rentgen stomatologiczny - oraz gabinety wyposażone w najnowocześniejszy mikroskop.

Serdecznie zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego w Poznaniu!Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 536 288 886

lub pocztą e-mail na adres rejestracja@dentalstudioks.pl

Czy wiesz że...

Oferujemy specialistyczne usługi z zakresu stomatologii ogólnej, implantologii oraz protetyki.

Rocznie pomagamy około 7 tysiącom osób - począwszy od 3-letnich dzieci, kończąc na seniorach, którzy ukończyli nawet 90. rok życia.

Dental Studio to profesjonalna klinika stomatologiczna w Poznaniu, która zatrudnia najlepszych specjalistów.

Nasza kompleksowa opieka dotyczy takich dziedzin stomatologii jak m.in.: chirurgia, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna.