Diagnostyka


Pierwszy krok do precyzyjnego leczenia

Przed pojawieniem się w naszym gabinecie musisz wiedzieć, że kluczową sprawą w leczeniu jest kompleksowa diagnostyka. Jako profesjonaliści i doświadczeni eksperci w zakresie usług stomatologicznych kładziemy bardzo duży nacisk na badania. To właśnie szczegółowa analiza pozwala w pełni ocenić stan zdrowia pod kątem szeroko pojętej stomatologii.

Właśnie dzięki użyciu nowoczesnej aparatury, posiadanej wiedzy oraz doświadczeniu jesteśmy w stanie ustalić, w jaki sposób możemy najlepiej pomóc Pacjentowi. Wszystkie konieczne zabiegi mają na celu zapewnienie dobrego samopoczucia i wyglądu. Dentysta na podstawie rzetelnej diagnostyki ustala plan leczenia zapewniający najlepszy efekt w zakresie stomatologii estetycznej.


Diagnostyka stomatologiczna

Diagnostyka stomatologiczna ma na celu rozpoznanie chorób jamy ustnej u pacjenta i objęcie go odpowiednim sposobem leczenia.Rejestracja

Zapisów na wizyty mogą Państwo dokonywać telefonicznie:

+48 536 288 886

lub pocztą e-mail na adres rejestracja@dentalstudioks.pl

Czy wiesz że...

Oferujemy specialistyczne usługi z zakresu stomatologii ogólnej, implantologii oraz protetyki.

Rocznie pomagamy około 7 tysiącom osób - począwszy od 3-letnich dzieci, kończąc na seniorach, którzy ukończyli nawet 90. rok życia.

Dental Studio to profesjonalna klinika stomatologiczna w Poznaniu, która zatrudnia najlepszych specjalistów.

Nasza kompleksowa opieka dotyczy takich dziedzin stomatologii jak m.in.: chirurgia, ortodoncja, protetyka oraz stomatologia estetyczna.